KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Hidrolik Pres Makina Sanayi makina sektörüne girişimiz 1978 senesindedir. ilk olarak 2 li tip kauçuk Makinaları geliştirmiş sonraki dönemlerde 55 kalem farklı presleri üretmiş imalatını bünyesine katmıştır.
Bunların içinde sac sıvam presleri hidro forming bakalit presleri melamin ve cam mozaikte kullanılan özel ölçülerde hidrolik makinalar presleri üretmiştir bir referansa sahiptir yüksek hızda ve 24 saat çalışmada tam performans veren tezgahlarımızın yüzlercesi ülkemizde sizlere hizmet vermektedir.

Oransal konrollerin yanı sıra dakkikada 30 45 arası vuruş yapa bilen makina sistemlerimiz sistemlerimiz yüksek performanslarıyla çalışmaktadır.preslerimiz için istege baglı özel projeler üretmekteyiz. kalıp teknolojileriyle girdiği sektörde presleme sistemleriyle ticaret hayatına devam etmektedir. İnsassız üretim yapabilen sistemler kurmaya mevcut sistemlerin iyileştirme geliştirilmesine destek olmuş. teşvik etmiş,kendi alanında hidrolik kauçuk bakalit preslerinde özel preslerin modellerini geliştirmiş ve uygun fiyat ve kaliteli suna bilen müşteri memnuniyetini saglaya bilen bir firma konumuna getirmiştir. fazla sayıda hidrolik makinayı özel test presleri labratuvar makinaları üretmekteyiz..

REFERANSLARIMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE BELGELERİMİZ