2017 yılı itibari ile Ticari Faliyetimiz 40 ıncı yılına Girmiş Bulunuyor . 

 

İmalat profilimize termo karton gıda kabı makinasını eklemiş bulunuyoruz hidrolik preslerin yanı sıra degişik ürünlerimizle hizmetinizdeyiz Uygulamalı komple tesis kurulumu yapmaktayız lehim tel makinaları balık agları için kurşun iplik presleri otomatik presleme hatları.

 

 

 

Yurt içi ve yurt dışında faaliyetlerimiz devam etmekdedir 2013 senesi itibariyle ihracata agırlık kazanmış 2017 yılı itibari ile üretiminin  %70 ini ihracata ayırmış bulunuyoruz.  Gürcistan, Tataristan, Rusya, İran, Irak ve Azerbeycan'  la başlayan Firmamız bugun afrika, rusya, belçika, almanya, norveç, Amerika  Gibi ülkelerede Hidrolik Pres makina sistemlerini Satmaktadır suan itibari ile 2000 Ton kadar Hidrolik makina imalatı yapmakta olan firmamız  2000 i aşkın makinası Hizmet vermektedir.

 

 

Kendimize ait olan üretim teknolojisi benzersiz bir dizayn oluşturuyor iş ciddiyeti ile üretilen bu ürünler yıllarca problemsiz çalışa bilmektedir. Güncel olarak farklı ülkelere ait hidrolik sitemleri takip ediyoruz  fakat imalat teknolojimiz Kendini kanıtlamış  modern tasarımı ile dikkat çekmektedir ve takdir toplamaktadır makina imalatımızda bu sene itibari ile 2017 kauçuk enjeksiyon presleri katı silikon enjeksiyon presleri likit silikon ve bakalit enjeksiyon preslerinin üretimini artırmış bulunuyoruz..  geniş anlamda şişirme hidroforming, şişirme, dirsek baskı, pasolama, kurşun bant kurşun ip (perde ağırlık ipi) tesisleri 20 30 metreye kadar saclı şerit presleri ve ana üretim dalımız olan Hidrolik presler ile devam etmekteyiz.