info@ozkanpres.com

0216 313 97 96

ANASAYFA

HAKKIMIZDA

ÜRÜNLERİMİZ

ÜRETİM

STOKLAR

İLETİŞİM

Trim Presleri Hidrolik & Azot

Anasayfa  Trim Presleri Hidrolik & Azot

Trim Presleri Hidrolik & Azot

Trim Presleri imalatı yapan firmamız, geniş ürün yelpazesi ve pres çeşitleri ile Türkiye ve Dünya çapında birçok ülkeye istihdam sağlamaktadır. Kullanım alanlarına göre özel olarak, tasarlanan, çizilen ve üretilen makinalarımız her zaman son teknolojiye ayak uydurabilmesi amacı ile dizayn edilmektedir. Saatte ki vuruş hızları ve hidrolik kauçuk pres çeşitleri ile beklentilerin maksimum seviyelere ulaşmasını sağlayan imalatlarımız, kendi tesislerimiz de itina ile üretilmektedir.

 

Trim Pres Makinaları kategorimizden ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için, yada fiyat politikamız hakkında tüm detaylara ulaşabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Farklı basınç türleri ve ton ağırlıkları hakkında Hidrolik & Azot Trim Presleri çeşitlerimizi inceleyebilir ve kullanım alanlarına göre seçebileceğiniz özel imalatlarımızı bizlerle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

 

Özkanpres yıllardır Türkiye ve Yurt dışı imalatları ile sektörün lider konumdadır. Firmamız kendi tesislerinde ürettiği makinaları ve özel dizaynları ile ihtiyaçlarınızı müşteri memnuniyeti kapsamında karşılamaktadır.

VIP - 60

VIP - 62

DY - 85

 Trim presi 1000x1000 ebatlarında çift el kontrollü 25 TON luk Metal enjeksiyon baskı sonrası alimunyum parçaların çapaklarını temizlemek maksatlı, hidrolik pres. İsteğe bağlı güvenlik elemanları yan muhafaza kapakları. Işık bariyeri. (PLC) destekli.

 Trim Presi 30 TON Zamak, Alüminyum ve farklı metalerin baskı sonrası çapaklarını temizlemek için üretilmişdir aynı zamanda broş çekme özelligi mevcutdur 2-4-6 veya daha fazla maçaya sıralı haraket verebilir.

Trim presi 800 x 800 ebatlarında kalibre maksatlı 120 TON. Ütüleme özelliğine sahip ezme ve parçadaki çarpılmaları gidermek çapaklarını almak gibi fonksiyonları arttırılmıştır. Çift el emniyet butonu. Yan kapakdan muhafazalı

HP - 108

Trim presin ebatlari 1000x1000 mm dir 70 tonluk bir presdir ve presin solunda kalıbın içenden malı alıp dışarıya çıkartan bir otomasyon arabası vardır.dışarı cıkartıp devirmek suretiyle ustundeki parçayı boşaltır.burda ve 6 eksenli robotlalar

Copyright © 2014 - Tüm Hakları Saklıdır - Özkan Hidrolik Pres İmalatçısı